Právě jste zde: Titulní strana Péče o Akné

Sbírka pro Davida

Banner

Čas a počasí v Třebíči

   
Třebíč °C
  18.10.2018 Ferienhaus Ostsee
SPLENDID kosmetický salon Jany Neumanové

Akné již nebude Váš problém.*

Navštivte můj salon, využijte mých zkušeností a skvělých výsledků a společně s dermokesmetikou SynCare vaše akné porazíme. Nezáleží na věku. Mými zákazníky jsou dět, dospívající mládež i dospělí. Akné není výsadou "puberťáků". 


 

Co je to Akné?

Jedná se o onemocnění mazových žláz a jejich zakončení. při akné dochází k postupnému uzavření jejich povrchových zakončení. Za zavřeným otvorem mazové žlázy se hromadí maz a v jeho tukové složce se začínají množit bakterie. postuponě se objevuje zarudlý zánět, který se na povrchu projevuje tzv. pustulkou.

 

 

 

Faktory ovlivňující akné.

Věk do 30 roku, hormony zejména vyšší hladina androgenů, ostrá jídla, káva, ořechy, silové sporty a silné pocení, dědičnost, prašné nebo vlhké a horké pracovní prostředí, stres. Zvýšené riziko akné lze najít u některých povolání, např. kadeřnice, pracovníci chemických provozů a kuchyní, řidiči.

 

Kde hledat pomoc, u lékaře, nebo v salonu? 

Akné býva považováno zejména u dospívající mládeže za problém estetický. To je často spojováno se snahou si dotyčné "nadělení" vymáčknot před zrcadlem a nestrádat tak na večerní diskotéce. Pravda je ovšem taková, že se jedná o onemocnění. proto je nezbytné v počátku navštívit lékaře, který rozhodne, bude-li léčba prováděna medikamenty, nebo postačí ošetření v kosmetickém salonu.

Hlavní výhodou je, že jak lékař, tak kosmetička problematiku akné znají,mají s ní zkušenosti. Díky pravidelnému vzdělávání a spoluprací s výrobci preparátů Vám doporučí optimální léčebnou strategii.

Co nabízím v Salonu SPLENDID?

Salon SPLENDID je partnerský salon společnosti SynCare.

Ve svém salonu Vám nabídnu konzultaci a určení typu Vaší pleti.

Zvolíme způsob Vaší léčby, vyberu Vám optimální medikamenty případně ucelené řady kosmetiky.

Pravidelnou péčí, se s Vaším akne společněčně rozloučíme.

 

 

 


*Publikované informace společnosti SynCare.

 

 

 

 

 

 
Slideshow by phatfusion
Design by Next Level Design Lizenztyp CC